• Pozemek na výstavbu průmyslové haly

  Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře cca 3000 m2 zaps. v katastru nemovitosti na katastrálním pracovišti Brno – Venkov. Tento prodej zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci a stavební povolení k výstavbě průmyslové haly s administrativní částí pro sídlo společnosti nebo výrobu.
  Detail...
 • prodej rekreačního střediska Beskydy

  Vážným zájemcům o koupi a provozování rekreačního střediska nabídneme zajímavou možnost k převzetí zdravě fungujícího centra s veškerým vybavením, zařízením, personálem. Veškeré informace a propojení s majiteli na základě projevení zájmu a identifikace zájemce.
  Detail...
 • prodej bytového domu s komercí centrum Zlín

  Price: 31 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytový dům s obchodními prostory v centru města Zlína. Dům po částečné rekonstrukci a revitalizaci, parkovací místa nejsou k dispozici, veřejné parkování u domu. Vážným zájemcům s vyřešeným financováním v objemu požadované kupní ceny a s…
  Detail...
 • prodej kancelářské budovy centrum Zlín

  Price: 32 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastouepní majitele nabízíme k prodeji kancelářskou budovu v centru Zlína. Budova s výbornou doszupností, atraktivní adresa, dostatek parkovacích míst. Veškeré informae po projevení zájmu vážným zájemcům s vyřešeným financováním ve výši kupní ceny. 
  Detail...
 • prodej 2+kk Zlín

  Price: 2 570 000 Kč

  Připravujeme prodej bytu 2+kk ve Zlíně. Byt na atraktivní adrese v blízkosti centra Zlína, v novostavbě, se sklepem, privátním parkovacím místem a s balkonem je po kompletní rekonstrukci. Pro vážné zájemce s respektem k ceně jsme připraveni zaslat fotografie a další informace. 
  Detail...
 • bytový dům Praha Strašnice

  Price: 90 000 000 Kč

  V pověření majitele nabízíme neveřejnou formou prodej bytového domu v Praze Strašnicích. V domě se nachází 6 bytových jednotek, přečemž byt v přízemí a byt v patře nejvyšším má bazén. Dům i byty ve vysokém nadstandardu. Veškeré infomace s možností prohlídek - vážným zájemcům.
  Detail...