• pozemek Březnice polosamota

  Price: 7 300 000 Kč

  Na základě výhradního zastouepní majitele na bízíme k prodeji velkorysý pozemek na výstavbu rodinného sídla v Březnici u Zlína. Do Zlína cca 10 min. Pozemek včetně lesa, pozemek stavební cca 2 000m2 . Vážným zájemcům poskytneme oproti projevení zájmu veškeré informace a lokaci. Na pozemek je…
  Detail...
 • Praha 7 prodej mezonet 150 m2

   V pověření majitele nabízíme k prodeji mezonet na Praze 7 v domě po kompletní rekonstrukci s výtahem. K bytu náleží sklep , střešní terasu, balkon. Výměra bytu cca 150 m2. Vážným zájemcům zašleme více informací a samozřejmě fotografie. Doporučujeme prohlídku.   
  Detail...
 • připravujeme k prodeji 20 bytů v Otrokovicích

  Připravujeme realizaci bytového domu v Otrokovicích. Zahájení podzim 2019 . K dispozici bude cca 20 bytů o velikosti od 1+kk do 3+kk. Vážným zájemcům rádi poskytneme více informací.
  Detail...
 • bungalov Halenkovice

  Price: 5 700 000 Kč

  Připravujeme k prodeji novostavbu v Halenkovicích. Samostatně stojící bungalov 4+1 na krásném místě v obci Halenkovice, se skvělou dostupností do Zlína.
  Detail...
 • prodej bytu s terasou 3+kk Kaskády Zlín

  Price: 7 300 000 Kč

  Na zíkladě výhradního zastoupení majitele připravujeme k prodeji byt 3+kk s terasou, sklepem, garážovým stáním na atraktivní adrese Kaskády Zlín. Byt s nádherným výhledem na město a do zeleně je volný ihned - fotografie interiéru dodáme vážným zájemcům. Dispoziční řešení - velkorysý obývací pokoj…
  Detail...
 • prodej RD Babice

  Price: 4 150 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD v Babicích. Dům s velmi příjemnou atmosférou prošel částečnou rekonstrukcí. Dispozičně řešen jako 3+1 + pracovna a 2+1 ve dvoře k dokončení. Při vstupu samostaný pokoj - ložnice s koupelnou a samostatným WC. Při vstupu vpravo velkorysý…
  Detail...
 • prodej byt 2+kk Zlín

  Price: 2 500 000 Kč

  Nabízíme k prodeji byt 2+kk ve Zlíně v blízkosti centra. Byt s balkonem, sklepem a s parkovacím stáním je po kompletní rekonstrukci. 
  Detail...
 • Pozemek Mařatice

  Price: 3 800 000 Kč

  Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě RD v prestižní části Uh. Hradiště - Mařaticích. Pozemek se nachází na ul. Vinohradská. Plocha pozemku cca 800 m2, přístup na pozemek ze dvou stran, sítě u pozemku. Podrobnosti na dotaz.
  Detail...
 • Price: 25 000 000 Kč

  Nabízíme k prodeji jezdecký areál u Prahy . Pozemky 100 000 m2, veškeré zázemí hala, jízdárna, obytný dům, boxy na ustájení koní. Veškeré informace po projevení vážného zájmu. 
  Detail...
 • prodej retail parku Praha

  Price: 250 000 000 Kč

  Zprostředkujeme prodej retail parku v Praze..jeden dokončen, další před kolaudací. Veškeré info po projevení zájmu.
  Detail...