• Price: 6 000 Kč

  Připravujeme pronájem 7 bytů v centru města Zlína, v blízkosti OC Zlaté Jabko. Byty garsonky cca 15 m2 se sociálním zařízením, kuchyňskou linkou. Dva byty cca 20 m2 - loft a byt mezonet s balkonem. Byty v současné chvíli procházejí rekonstrukcí, jsme připraveni vážným zájemcům podat bližší…
  Detail...
 • prodej byt 2+kk Zlín

  Price: 2 500 000 Kč

  Nabízíme k prodeji byt 2+kk ve Zlíně v blízkosti centra. Byt s balkonem, sklepem a s parkovacím stáním je po kompletní rekonstrukci. 
  Detail...
 • Pozemek Mařatice

  Price: 3 800 000 Kč

  Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě RD v prestižní části Uh. Hradiště - Mařaticích. Pozemek se nachází na ul. Vinohradská. Plocha pozemku cca 800 m2, přístup na pozemek ze dvou stran, sítě u pozemku. Podrobnosti na dotaz.
  Detail...
 • prodej chalup Jizerské hory

  Price: 7 000 000 Kč

  Zprostředkujeme prodej dvou dřevěnic v Jizerských horách. Chalupy lze koupit samostatně, případně obě - jsou vedeny v majetku firmy - s.r.o. - lze tedy zobchodovat jako firmu. Vážným zájemcům oproti projevení zájmu předáme veškeré další informace a dohodneme pochopitelně prohlídku.        
  Detail...
 • Price: 25 000 000 Kč

  Nabízíme k prodeji jezdecký areál u Prahy . Pozemky 100 000 m2, veškeré zázemí hala, jízdárna, obytný dům, boxy na ustájení koní. Veškeré informace po projevení vážného zájmu. 
  Detail...
 • prodej retail parku Praha

  Price: 250 000 000 Kč

  Zprostředkujeme prodej retail parku v Praze..jeden dokončen, další před kolaudací. Veškeré info po projevení zájmu.
  Detail...
 • prodej fotovoltaické elektrárny

  Price: 15 000 000 Kč

  V pověření majitele nabízíme k prodeji fotovoltaickou elektrárnu - veškeré informace po projevení zájmu.
  Detail...
 • prodej bytový dům Zlín

  Price: 31 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji polyfunkční bytový dům v centru Zlína. Dům po rekonstrukci nabízí 3 patra bytů, patro komerce, lze patro domu dostavět. Veškerá ekonomika domu, prohlídky a další informace po projevení zájmu.
  Detail...
 • prodej polyfunkčního domu Uherské Hradiště

  Price: 18 500 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji polyfunkční budovu v Uherském Hradišti. Dům na mimořádně atraktivní adrese - byty, komerce. K dispozici vážným zájemcům ekonomika + prohlídka. 
  Detail...
 • Prodej polyfunkčního domu Otrokovice

  Price: 35 000 000 Kč

  V pověření majitele nabízíme k prodeji zajímavou polyfunkční budovu. Na pozemku vlastní garáže, parkovací stání, přízemí domu komerce, patra domu byty. Po projevení zájmu zašleme veškeré informace včetně ekonomiky. 
  Detail...