Luxusní vila Zlín Štípa

IMG-6784.JPG
Cena18 500 000 Kč
Plocha zastavěná300 m2
Plocha podlahová260 m2
Plocha pozemku1100 m2

Popis

Dovolujeme si nabídnout mimořádnou příležitost ke koupi rodinného sídla. Dům s japonskou zahradou, který nabízíme, nemůžeme nazvat jen nadstandardní nemovitostí. Dům, kde je každá místnost, každý zařizovací kus umělecký předmět a je propojen filosofií podporující harmonický život je odpovědí na životní postoj.

Pokud připustíme, že nás prostředí tvaruje, ovlivňuje a motivuje - pak zde můžeme říci, že rodina získává ten nejlepší prostor, který opravdu překoná vše co jste od domu očekávali. 
 
Srdcem domu je obývací pokoj propojen s kuchyní. 4 pokoje jsou rozděleny na část rodičovskou,na část věnovanou dětem - případně pokojem pro hosty.
Na pokoje navazují 2 koupelny, 3 šatny.
Kuchyně a veškerý nábytek, koupelny včetně dveří jsou v TOP kvalitě Elite - kuchyně Hanák. Vybavení kuchyně - indukční varná deska, parní trouba, trouba 3D, ohřevná zásuvka, mrazák vestavěný samostatný, lednice vestavná 2 nulové zóny, speciální stropní odsavač. Corian pracovní desky. Veškerá sanita v domě Laufen s LCC úpravou . 
Podlahy masivní český dub - firma Princ parket. Dům je osazen třikomorovými hliníkovými s elektrickými venkovními  žaluziemi, technická místnost, garáž.
Osvětlená zahrada - zavlažování se zachytnou nádrží na dešťovou vodu, elektrická robotická sekačka, v ceně domu odborný zahradní servis na 2 roky zdarma. 
Obklad domu Kanadský cedr čistý.
Venkovní whirpool pro 5 osob - 50 trysek.
Náklady domů šetří čerpadlo. Vytápění je v celém domě podlahové .Veškeré designové osvětlení domu řešeno v led - osvětlení.
Kamerový systém a zabezpečení domu je samozřejmostí.
 
Prosíme nekontaktujte nás pokud : jste realitní makléř a tvrdíte, že jste zájemce, pokud jste realitní makléř a tvrdíte, že máte tajného zájemce, pokud nemáte finance, pokud chcete slevu 50 %, pokud, když je nemovitost na kopci vám vadí kopec.
Děkujeme za pochopení.
 

Další fotografie