• prodej RD Babice

  Cena: 4 150 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD v Babicích. Dům s velmi příjemnou atmosférou prošel částečnou rekonstrukcí. Dispozičně řešen jako 3+1 + pracovna a 2+1 ve dvoře k dokončení. Při vstupu samostaný pokoj - ložnice s koupelnou a samostatným WC. Při vstupu vpravo velkorysý…
  Detail...
 • pronájem byty centrum Zlín

  Cena: 6 000 Kč

  Připravujeme pronájem 7 bytů v centru města Zlína, v blízkosti OC Zlaté Jablko. Byty garsonky cca 15 m2 se sociálním zařízením, kuchyňskou linkou. Dva byty cca 20 m2 - loft a byt mezonet s balkonem. Byty v současné chvíli procházejí rekonstrukcí, jsme připraveni vážným zájemcům podat bližší…
  Detail...
 • prodej byt 2+kk Zlín

  Cena: 2 500 000 Kč

  Nabízíme k prodeji byt 2+kk ve Zlíně v blízkosti centra. Byt s balkonem, sklepem a s parkovacím stáním je po kompletní rekonstrukci. 
  Detail...
 • prodej chalup Jizerské hory

  Cena: 7 000 000 Kč

  Zprostředkujeme prodej dvou dřevěnic v Jizerských horách. Chalupy lze koupit samostatně, případně obě - jsou vedeny v majetku firmy - s.r.o. - lze tedy zobchodovat jako firmu. Vážným zájemcům oproti projevení zájmu předáme veškeré další informace a dohodneme pochopitelně prohlídku.        
  Detail...
 • prodej jezdeckého areálu u Prahy

  Cena: 25 000 000 Kč

  Nabízíme k prodeji jezdecký areál u Prahy . Pozemky 100 000 m2, veškeré zázemí hala, jízdárna, obytný dům, boxy na ustájení koní. Veškeré informace po projevení vážného zájmu. 
  Detail...
 • prodej retail parku Praha

  Cena: 250 000 000 Kč

  Zprostředkujeme prodej retail parku v Praze..jeden dokončen, další před kolaudací. Veškeré info po projevení zájmu.
  Detail...
 • prodej bytový dům Zlín

  Cena: 31 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji polyfunkční bytový dům v centru Zlína. Dům po rekonstrukci nabízí 3 patra bytů, patro komerce, lze patro domu dostavět. Veškerá ekonomika domu, prohlídky a další informace po projevení zájmu.
  Detail...
 • prodej luxusní bytová vila Praha Strašnice

  Cena: 87 000 000 Kč

  K prodeji luxusní vila Praha Strašnice. K dispozici 5 bytů, byt podkrovní výměra 600 m2 - klimatizovaná střecha + vlastní whirlpool, spodní patro domu vlastní bazén. Garáž pro 14 aut. Veškeré infomace, fotografie, prohlídka po projevení vážného zájmu.
  Detail...
 • prodej polyfunkčního domu Uherské Hradiště

  Cena: 18 500 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji polyfunkční budovu v Uherském Hradišti. Dům na mimořádně atraktivní adrese - byty, komerce. K dispozici vážným zájemcům ekonomika + prohlídka. 
  Detail...
 • Vila v atraktivní části Zlína

  Nabízíme k prodeji atypický rodinný dům v atraktivní lokalitě Zlína na ul. Klabalská. Dům je rozdělen na tři samostatná podlaží, každé s privátním vstupem ( 1. a 2. podlaží zařízeno a obydleno, 3.NP k dokončení) a suterén s dvěma sklepy a dvěma garážemi. Nabízená nemovitost díky své poloze,…
  Detail...