• prodej 2+kk Zlín

  Cena: 2 570 000 Kč

  Připravujeme prodej bytu 2+kk ve Zlíně. Byt na atraktivní adrese v blízkosti centra Zlína, v novostavbě, se sklepem, privátním parkovacím místem a s balkonem je po kompletní rekonstrukci. Pro vážné zájemce s respektem k ceně jsme připraveni zaslat fotografie a další informace. 
  Detail...
 • Cestovní kancelář s polyfunkční budovou PRODÁNO

  Cena: 35 000 000 Kč

  V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji firmu provozující cestovní kancelář. V majetku firmy je polyfunkční budova na atraktivní adrese v centru krajského města. Návratnost investice cca 6 let. Vážným zájemcům jsme připraveni dohodnout prohlídku a předat ekonomické výsledky.
  Detail...
 • Prodej skladovací areál Brno

  Cena: 100 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji skladovací areál se specifickým zaměřením v Brně. Areál je plně obsazen s výbornou dostupností u dálnice D1. Veškeré informace po projevení zájmu.
  Detail...
 • Území 22 ha na výstavbu bytů a polyfunkce

  Cena: 15 000 000 €

  V pověření majitele nabízíme území o výměře 220 000m2 na výstavbu bytů, polyfunkce, občanské vybavenosti. Jedná se o atraktivní lokalitu s velkým potenciálem na Slovensku. Veškeré informace vážným zájemcům jsme připraveni předat okamžitě.
  Detail...
 • Komerční pozemek s halou Zlín

  Cena: 9 000 000 Kč

  V pověření majitele nabízíme k prodeji komerční pozemek s malou halou v centru Zlína. Pozemek cca 3 000 m2 - cena 9.000.000,-Kč včetně provize - k jednání. Pro vážné zájemce k dispozici veškeré informace.
  Detail...
 • Vila centrum Zlín

  Cena: 19 500 000 Kč

  V pověření majitele nabízíme k prodeji vilu v centru Zlína. Vzhledem k dostupnosti a atraktivitě lokality a umístění nemovitosti, lze využít jako sídlo firmy, reprezentativní prostory pro ubytování klientů, kliniku. Vilu lze zároveň užívat k podnikání i bydlení. Pro vážné zájemce máme připraveny…
  Detail...