• PROJEKT na výstavbu bytového a apartmánového domu

  Cena: 22 000 000 Kč

  V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemky s projektem na výstavbu bytového a apartmánového domu. Vydáno ÚR a SP.  Vážným zájemcům na vyžádání poskytneme bližší informace. Cena je uvedena bez DPH.
  Detail...
 • Pozemek na výstavbu průmyslové haly

  Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře cca 3000 m2 zaps. v katastru nemovitosti na katastrálním pracovišti Brno – Venkov. Tento prodej zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci a stavební povolení k výstavbě průmyslové haly s administrativní částí pro sídlo společnosti nebo výrobu.
  Detail...
 • prodej rekreačního střediska Beskydy

  Vážným zájemcům o koupi a provozování rekreačního střediska nabídneme zajímavou možnost k převzetí zdravě fungujícího centra s veškerým vybavením, zařízením, personálem. Veškeré informace a propojení s majiteli na základě projevení zájmu a identifikace zájemce.
  Detail...
 • prodej bytového domu s komercí centrum Zlín

  Cena: 31 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytový dům s obchodními prostory v centru města Zlína. Dům po částečné rekonstrukci a revitalizaci, parkovací místa nejsou k dispozici, veřejné parkování u domu. Vážným zájemcům s vyřešeným financováním v objemu požadované kupní ceny a s…
  Detail...
 • prodej kancelářské budovy centrum Zlín

  Cena: 32 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastouepní majitele nabízíme k prodeji kancelářskou budovu v centru Zlína. Budova s výbornou doszupností, atraktivní adresa, dostatek parkovacích míst. Veškeré informae po projevení zájmu vážným zájemcům s vyřešeným financováním ve výši kupní ceny. 
  Detail...
 • Prodej skladovací areál Brno

  Cena: 100 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji skladovací areál se specifickým zaměřením v Brně. Areál je plně obsazen s výbornou dostupností u dálnice D1. Veškeré informace po projevení zájmu.
  Detail...
 • Prodej firmy a ochranné známky na výrobu a distribuci minerální vody

  Cena: 140 000 000 Kč

  Pro vážného zájemce jsme připraveni zprostředkovat prodej firmy, která se zabývá výrobou - stáčením minerální vody. Součástí prodeje licence a ochranná známka, nemovirosti, pozemky ( cca 30.000 m2 v ÚP vedené jako výrobní plocha) technologie na stáčení. Podrobné informace poskytneme vážnému zájemci…
  Detail...
 • Území 22 ha na výstavbu bytů a polyfunkce

  Cena: 15 000 000 €

  V pověření majitele nabízíme území o výměře 220 000m2 na výstavbu bytů, polyfunkce, občanské vybavenosti. Jedná se o atraktivní lokalitu s velkým potenciálem na Slovensku. Veškeré informace vážným zájemcům jsme připraveni předat okamžitě.
  Detail...
 • Neveřejný prodej strojírenské firmy

  Cena: 105 000 000 Kč

  Naše kancelář byla pověřena majitelem společnosti k zastupování při prodeji 100% podílu prosperující firmy se specializací na strojírenskou výrobu. Návratnost investice cca 5-6let. Vážným zájemcům jsme po projevení zájmu připraveni předat veškeré informace.
  Detail...
 • Komerční pozemek s halou Zlín REZERVACE

  Cena: 9 000 000 Kč

  V pověření majitele nabízíme k prodeji komerční pozemek s malou halou v centru Zlína. Pozemek cca 3 000 m2 - cena 9.000.000,-Kč včetně provize - k jednání. Pro vážné zájemce k dispozici veškeré informace.
  Detail...