• Prodej podílu bytového domu BRNO

  Cena: 15 500 000 Kč

  Na základě pověření majitele nabízíme k prodeji vlastnický podíl nemovitosti ve výši 9.5 %. Předmětná nemovitost se nachází v lukrativní části Brna, je dispozičně rozdělena na dvanáct bytových jednotek a čtyři nebytové prostory. Rroční výnos z nabízeného podílu cca 900.000 Kč.
  Detail...
 • Prodej firmy na výrobu hotových jídel a polotovarů

  Cena: 16 000 000 Kč

  Z pověření majitele zprostředkujeme prodej firmy na výrobu hotových jídel a polotovarů. Firma s dlouholetou tradicí a aktivní bilancí se prodává jako obchodní podíl včetně movitého i nemovitého majetku. Výsledky hospodaření, odhad ceny majetku a další informace ohledně struktury a objemu výroby…
  Detail...
 • prodej rekreačního střediska Beskydy

  Vážným zájemcům o koupi a provozování rekreačního střediska nabídneme zajímavou možnost k převzetí zdravě fungujícího centra s veškerým vybavením, zařízením, personálem. Veškeré informace a propojení s majiteli na základě projevení zájmu a identifikace zájemce.
  Detail...
 • prodej kancelářské budovy centrum Zlín

  Cena: 32 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastouepní majitele nabízíme k prodeji kancelářskou budovu v centru Zlína. Budova s výbornou doszupností, atraktivní adresa, dostatek parkovacích míst. Veškeré informae po projevení zájmu vážným zájemcům s vyřešeným financováním ve výši kupní ceny. 
  Detail...
 • Prodej skladovací areál Brno

  Cena: 100 000 000 Kč

  Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji skladovací areál se specifickým zaměřením v Brně. Areál je plně obsazen s výbornou dostupností u dálnice D1. Veškeré informace po projevení zájmu.
  Detail...
 • Prodej firmy a ochranné známky na výrobu a distribuci minerální vody

  Cena: 140 000 000 Kč

  Pro vážného zájemce jsme připraveni zprostředkovat prodej firmy, která se zabývá výrobou - stáčením minerální vody. Součástí prodeje licence a ochranná známka, nemovirosti, pozemky ( cca 30.000 m2 v ÚP vedené jako výrobní plocha) technologie na stáčení. Podrobné informace poskytneme vážnému zájemci…
  Detail...
 • Území 22 ha na výstavbu bytů a polyfunkce

  Cena: 15 000 000 €

  V pověření majitele nabízíme území o výměře 220 000m2 na výstavbu bytů, polyfunkce, občanské vybavenosti. Jedná se o atraktivní lokalitu s velkým potenciálem na Slovensku. Veškeré informace vážným zájemcům jsme připraveni předat okamžitě.
  Detail...
 • Vila centrum Zlín

  Cena: 19 500 000 Kč

  V pověření majitele nabízíme k prodeji vilu v centru Zlína. Vzhledem k dostupnosti a atraktivitě lokality a umístění nemovitosti, lze využít jako sídlo firmy, reprezentativní prostory pro ubytování klientů, kliniku. Vilu lze zároveň užívat k podnikání i bydlení. Pro vážné zájemce máme připraveny…
  Detail...